На Львівщині за 80 км проїзду до кордону з Польщею стягують 1200 (!) гривень | Новини Львова

На Львівщині за 80 км проїзду до кордону з Польщею стягують 1200 (!) гривень

14:39 31 травня 2020 р.

  • 0

За відсутності громадського транспорту здирництвом займається перевізник з "високим дахом" у Львові.

Про це написала редакторка Мостиської районної газети Галина Сорока у Фейсбуці: "Чи б могли львівські журналісти провести розслідування і допомогти у цій ситуації. На Мостиський напрям не дозволяють перевізнику запустити маршрутки (натомість в інших регіонах вже два тижні їздять маршрутки - Самбір, Золочів, інш). Здавалося б - карантин. А виявилося - зовсім інші бізнесові інтереси переслідують відомі у Львові люди, які зв"язані з перевезеннями. Заробляють.

Відкрили піший в Шегинях, але маршруткам, які раніше, до карантину курсували, не дозволили перевезення. Якби нормально їздив громадський транспорт - з дотриманням карантинних вимог - то такого рекету б не було в Шегинях. Вигідно якійсь купці людей, які наживаються на цій непростій ситуації в Україні. Адже з Шегинів до Львова - 50 грн у маршрутці, а сьогодні перевізник (чий? кажуть, відомої людини у Львові, про яку часто пишуть у вашій групі) бере 1200. Що за "безпрєдєл", кому це вигідно?

Тому і не хочуть запускати громадський транспорт на Мостиський напрям. Звертаюся до львівських журналістів, буду писати в ОДА, щоб розслідували цю справу. Адже ми живемо ніби у правовій державі...

А мешканці Мостищини відрізані зовсім від райцентру, Львова - нема чим доїхати на роботу. Та й крім коронавірусу є інші хвороби - багатьом потрібна елементарна консультація у вузьких спеціалістів у Львові. Добре, що працюють Епіцентри, АТБ, інші великі маркети і заклади, тут не бояться поширення небезпечної недуги (!). Зате громадський транспорт (можна приписати і тут обмеження у пасажирах, пільгах, дотримання вимог- маски, рукавиці) чомусь на Мостиський напрям не дозволяють !

Фото ілюстративне, з тих добрих часів, коли транспорт їздив".

Після оприлюднення історії про те, що у Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників, немає сумніву, що ситуація у Мостищині повинна насамперед зацікавити правоохоронні органи. Цікаво, котрий з них швидше зробить "дах" такого перевізника дірявим?

Коментарі(0)

До теми

17:07 15 липня 2020 р.

На Львівщині нищать посіви маку

14 липня, співробітники сектору реагування патрульної поліції та дільничні офіцери поліції Львівщини виявили сім незаконних посівів наркотичних рослин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу