У земельних відносинах на Львівщині виявили 164 факти корупції

16:20 21 липня 2016 р.


Фото: ar.volyn.ua

Голови органів місцевого самоврядування та депутати голосували за прийняття рішень щодо надання їм або ж їхнім близьким родичам земельних ділянок.

«На Львівщині упродовж поточного року складено 164 протоколи стосовно посадовців – корупціонерів», – повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Найбільше адміністративних корупційних правопорушень виявлено у сфері земельних відносин, тут спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено 126 протоколів за статтями 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( порушення вимог стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). Йдеться про факти, коли голови органів місцевого самоврядування та депутати голосували за прийняття рішень щодо надання їм або ж їхнім близьким родичам земельних ділянок.

Встановлено, що таким чином посадовцям надано загалом 18,4 га земель, при цьому іншим мешканцям територіальної громади останні відмовляли у наданні земельних ділянок. Зазначимо, що частина таких земельних рішень скасована самими органами місцевого самоврядування, інші оскаржуються прокурорами в суді.

На цей час, за наслідками судового розгляду протоколів, пов’язаних з корупцією у земельній сфері до відповідальності притягнуто 28 посадових осіб, на них накладено штрафів на загальну суму більше 90 тисяч гривень. Решта протоколів перебувають на розгляді в судах». 

dailylviv.com

До теми

14:09 29 червня 2022 р.

На Львівщині виявили російського диверсанта

СБУ викрила ще одного прихильника «русского мира» на Львівщині.Чоловік вів проросійську діяльність, здійснював антиукраїнську пропаганду та планував ймовірну диверсію.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу