На Львівщині вилучили запчастини військової техніки

10:45 20 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Працівники Служби безпеки України вилучили в Шегинях частини бортової коробки передач для військової гусеничної техніки.

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України повідомили сьогодні, 20 квітня: «Прикордонники запобігли перевезенню через кордон частин від агрегатів військової техніки. Специфічний вантаж намагався незаконно ввезти в Україну через пункт пропуску «Шегині» на кордоні з Польщею наш 30-річний співвітчизник зі Львівщини».

«Прикордонний наряд зауважив учора під час огляду транспортних засобів, що в одному з автомобілів перевозяться запчастини, які можуть мати військове призначення. В ході розбору правоохоронці з’ясували, що виявленими елементами є права та ліва частини бортової коробки передач для військової гусеничної техніки. Ці предмети можуть перевозитися через кордон тільки у визначеному законом порядку», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Відтак, прикордонники поінформували про виявлені ними запчастини працівників Служби безпеки України, які вилучені комплектуючі частини з метою проведення спеціальної експертизи», – повідомили також у Західному регіональному управлінні ДПСУ та опублікували фотосвідчення.

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу