На Львівщині вилучили понад 15 тисяч автозапчастин

14:00 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 711


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Митники й прикордонники виявили в пункті пропуску «Краковець» під час спільного огляду легкових автомобілів «Audi A6» жителів Львівщини 276 енергоакумуляторів, гальмівних колодок, амортизаторів, салінблоків до вантажних автомобілів та 15 150 електричних автоматичних вимикачів іноземного виробництва.

Про цей товар водії легкових автомобілів «Audi A6» зі Львівщини під час усного опитування не заявили, в митній декларації їх не вказали, однак після його виявлення визнали своєю власністю. Отже, вчинили дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів без декларування, тобто не заявили за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені статтею 472 Митного кодексу України. Товар вилучено до рішення суду, його вартість буде встановлено додатково.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:08 12 грудня 2018 р.

Змови у «ProZorro» виявить новий інструмент

Завдяки довгоочікуваній інтеграції аналітичної системи «YouControl» із моніторинговим порталом «DoZorro» можна виявити змову за кілька кліків.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 312

12:10 12 грудня 2018 р.

У Львові призначили іспитовий термін фальсифікатору марок акцизного збору

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області виявили місцезнаходження міні-типографій, в яких виготовляли підроблені марки акцизного збору, котрі згодом використовувались для наклеювання на фальсифіковані алкогольні напої.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 285

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

ОТГ проти сучасного рабства

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу