На Львівщині вилучили понад 15 тисяч автозапчастин

14:00 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 894


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Митники й прикордонники виявили в пункті пропуску «Краковець» під час спільного огляду легкових автомобілів «Audi A6» жителів Львівщини 276 енергоакумуляторів, гальмівних колодок, амортизаторів, салінблоків до вантажних автомобілів та 15 150 електричних автоматичних вимикачів іноземного виробництва.

Про цей товар водії легкових автомобілів «Audi A6» зі Львівщини під час усного опитування не заявили, в митній декларації їх не вказали, однак після його виявлення визнали своєю власністю. Отже, вчинили дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів без декларування, тобто не заявили за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені статтею 472 Митного кодексу України. Товар вилучено до рішення суду, його вартість буде встановлено додатково.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

23:28 16 лютого 2019 р.

На Львівщині ліквідували міжнародний канал постачання елітних наркотиків

Працівники Департаменту протидії наркозлочинності спільно зі слідчими поліції у Львівській області затримали 38-річного організатора контрабандного постачання в Україну наркотичних засобів і психотропних речовин з Західної Європи.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 507

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу