На Львівщині вперше засудили за лікарську недбалість акушера-гінеколога

17:20 2 листопада 2017 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

Олега Данкова визнали винним у смерті немовляти.

Рік за ґратами присудили акушера-гінеколога на Львівщині за лікарську недбалість. Олега Данкова визнали винним у смерті немовляти. Тепер він має відсидіти рік і не зможе мати медичної практики.

Три роки тому Мар'яна Павлик  народжувала первістка у львівській третій міській клінічній лікарні. Ще до перейм жінка скаржилася на болі в животі, утім лікар кілька днів не зважав на скарги пацієнтки.

Коли ж почались перейми, бригада лікарів вичавлювала і витягала дитину щипцями, пошкодивши голову та мозок маляти. Через місяць дитя померло.

Майже рік суд слухав справу і врешті вирішив, що Олег Данков недбало поставився до своїх обов'язків. Потерпіла вважає: «Справедливість на цьому світі існує, дійсно не вірили, але ж ми знаємо за що ми боремся, ми боролися за справедливість, за те що забрали життя нашої дитини, на правду, полегшення в душі».

Акушер-гінеколог своєї вини не визнає і подаватиме апеляцію. Олег Данков запевняє: «Це збіг трагічних обставин, ми приклали всі зусилля для того, щоб було все добре».

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів