На Львівщині в 23 ОТГ житимуть і працюватимуть поліційні офіцери (відео) | Новини Львова

На Львівщині в 23 ОТГ житимуть і працюватимуть поліційні офіцери (відео)

19:58 30 липня 2020 р.

  • 0

У рамках проекту «Поліційний офіцер громади» голови 22 об’єднаних територіальних громад Львівщини 30 липня підписали меморандуми про співпрацю з Головним управління Національної поліції у Львівській області.

Меморандуми про співпрацю з поліцією Львівщини підписали голови Розвадівської, Судововишнянської, Шегинівської, Давидівської, Солонківської, Підберізцівської, Мурованської, Новокалинівської, Рудківської, Бісковицької, Кам'янка-Бузької, Жовтанецької, Заболотцівської, Великомостівської, Великолюбінської, Грабовецької, Ходорівської, Гніздичівської, Новострілищанської, Лопатинської, Меденицької та Бібрської об’єднаних територіальних громад.

Гість з Рівненської області, поліційний офіцер громади Тараканівської ОТГ Дубенського району старший лейтенант поліції Андрій Левченко розповів присутнім про практичні особливості своєї роботи, співпрацю з керівництвом громади та мешканцями, а також презентував свій службовий автомобіль та інше обладнання, яке він використовує у роботі. Більше п’яти років Андрій працював дільничним офіцером поліції і у квітні 2020 року, одним із перших в Україні, взяв участь у проекті. Зараз правоохоронець обслуговує ОТГ, у якій проживає близько 3700 мешканців.

Головною метою проекту «Поліцейський офіцер громади» є забезпечити кожну територіальну громаду поліційним офіцером, який не лише працюватиме на території громади, але й житиме там. Проект впроваджується для реалізації принципу взаємодії населення на засадах партнерства, а оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.

Поліційний офіцер громади буде здійснювати повноваження дільничного офіцера поліції, інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції і головним його завданням є надання мешканцям якісних поліційних послуг, щоденне забезпечення правопорядку на території обслуговування, своєчасне реагування на проблеми громади та запобігання вчиненню правопорушень.

Нагадаємо, 10 квітня 2020 року начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський та голова Славської об’єднаної територіальної громади Володимир Бега підписали перший такий меморандум про співпрацю у рамках проекту «Поліційний офіцер громади» на Львівщині.

Коментарі(0)

До теми

19:31 6 серпня 2020 р.

Львів стане одним з пілотних міст, де продаватимуть в'язницю

"Великий розпродаж в'язниць" проголосив 6 серпня міністр юстиції України Денис Малюська. Йдеться про розпродаж більше 100 об'єктів нерухомого майна пенітенціарної системи. Правозахисники налаштовані скептично.

Рубрика: Закон

17:04 6 серпня 2020 р.

У ПП "Краківець" затримали тисячі сімкарт стільникового зв‘язку Великобританії

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Краківець» військовослужбовці оперативного підрозділу Львівського прикордонного загону під час спільного з працівниками ДМС поглибленого огляду мікроавтобусу «Мерседес», яким кермував наш земляк виявлено більш ніж 3600 сім-карт стільникового зв‘язку Великобританії.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу