На Львівщині у мисливців забрали землі біля кордону з Польщею

13:29 24 липня 2020 р.

Фото до новини

Рішення про повернення для майже 11 тисяч гектарів статусу земель оборони ухвалив учора, 23 липня, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду.

Завдяки належній організації  представництва інтересів Держприкордонслужби у суді вдалося досягти рішення щодо залишення в силі рішення судів попередніх інстанцій. Ними визнане незаконним та скасоване рішення Львівської обласної ради та визнано недійсним договір про надання в користування фізкультурно-спортивному товариству мисливських угідь у прикордонній смузі, в межах відповідальності Львівського та Мостиського прикордонних загонів, загальною площею 10 254 га. Ідеться про землю між лінією інженерно-технічних споруд та державним рубежем на ділянці протяжністю близько 250 км. 

Додатково зазначимо, що 30 червня 2020 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду розглянув аналогічну справу. Тоді було залишено в силі рішення судів попередніх інстанцій щодо визнання недійсним договору про умови ведення мисливського господарства стосовно мисливських угідь на ділянці відповідальності відділів прикордонної служби «Пархоменкове» та «Коритниця» Львівського загону загальною площею 465  га.

Зазначені рішення суддів підтвердили правовий статус земель оборони та забезпечили можливість органів Державної прикордонної служби України підтримувати прикордонний режим у зоні відповідальності.

Про це повідомила пресслужба Держприкордонслужби.

Додамо, замаскований під прикордонника іноземець намагався перейти кордон з Польщею.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів