На Львівщині судитимуть за борги працівникам керівників 23 підприємств

10:32 5 листопада 2015 р.


Фото: 17tv.com.ua

Обласним управлінням Держпраці передано до суду 23 протоколи щодо затримки зарплати.

«Працівники Львівського обласного управління Держпраці перевірили 39 підприємств, які загалом заборгували своїм працівникам заробітну плату у сумі 46 мільйонів гривень», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували6

Начальник Львівського обласного управління Держпраці Ольга Вільхова розповіла: «За результатами проведених перевірок посадовим особам внесено 41 припис, складено та передано до суду 23 протоколи про адміністративні правопорушення, внесено сім подань про притягнення винних у виявлених порушеннях до дисциплінарної відповідальності. Крім того, матеріали 34 перевірок скеровано до правоохоронних органів. На даний час відкрито 19 кримінальних проваджень».

За словами Ольги Вільхової, 21 роботодавець забезпечив погашення заборгованості із виплати заробітної плати на суму 2,7 млн. гривень. Слід зазначити, що в жовтні 2015 року Львівського обласного управління Держпраці отримало згоду Держпраці України на проведення перевірок ще 40 економічно-активних підприємств-боржників». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу