На Львівщині судять ухилянта від призову

11:40 10 вересня 2019 р.

  • 0
Дрогобицький міськрайонний суд

Дрогобицький міськрайонний суд
Фото: medialife.name

Правоохоронці завершили досудове розслідування стосовно 43-річного жителя Стебника.

Про це повідомили у вівторок, 10 вересня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли, що43-річний житель Стебника підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 337 Кримінального кодексу України (ухилення військовозобов’язаного від навчальних або спеціальних зборів). Попри те, що його визнали в Дрогобицько-Бориславському об’єднаному районному військовому комісаріаті. придатним до військової служби, він не прибув до призовної дільниці для відправки на навчальні збори.

Підстав, які б звільняли його від цього обов’язку, у чоловіка не було. Таким чином він порушив вимоги частину 10 статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області для розгляду по суті. Частина 2 статті 337 Кримінального кодексу України передбачає за ухилення військовозобов’язаного від навчальних або спеціальних зборів покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:10 22 лютого 2020 р.

На Львівщині вилучили 61 колоду

Працівники Старосамбірського відділення поліції виявили 20 лютого на двох лісопилках у селі Тур’є 61 колоду деревини породи ялиця та сосна.

Рубрика: Закон