На Львівщині стежив за прикордонниками безпілотник контрабандистів

15:00 22 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У Турківському районі знайдено одногвинтовий саморобний безпілотний літальний апарат.

«Контрабандисти намагаються з безпілотників стежити за прикордонними нарядами», – повідомили сьогодні, 22 квітня, в Західному регіональному управлінні ДПСУ , де також розповіли подробиці:

«Системні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні, які здійснює прикордонне відомство, все частіше змушують контрабандистів вишукувати нові шляхи переміщення тих чи інших товарів через кордон. Крім того, злочинні елементи вдаються навіть до використання літальних апаратів з метою стеження за прикордонними нарядами, щоб корегувати «контрабандні маршрути».

Так, учора увечері, дільничному інспектору прикордонної служби від представника громадської організації надійшла інформація про польоти неподалік кордону та можливе падіння невеликого безпілотного літального апарату типу планер. Його помітили на ділянці відділу прикордонної служби «Лопушанка», що охороняє гірську ділянку українсько-польського кордону в межах Турківського району Львівщини. 

Одразу для виявлення планеру прикордонники направили групу реагування, організували перевірку місцевості та повідомили польських колег, адже ним могли керувати по обидва боки кордону. Невдовзі на вказаному місці було знайдено одногвинтовий саморобний безпілотний літальний апарат довжиною 125 сантиметрів та розмахом крил 280 сантиметрів.

Також на ньому знаходилася антена радіоуправління та камера відеофіксації з передавачем інформації. На даний момент тривають перевірочні заходи».

Про це повідомили сьогодні, 22 квітня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів