На Львівщині шахраї пригадують старі схеми видурювання грошей і вигадують нові

14:25 15 липня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Незважаючи на профілактичну роботу, яку проводять правоохоронці, громадяни й далі стають жертвами шахраїв.

За два останні місяці до Кам’янко-Буського райвідділу міліції надійшло дев’ять повідомлень від мешканців району щодо вчинення відносно них шахрайських дій. У одному випадку до правоохоронців звернулась жінка, котра розповіла, що до неї зателефонував невідомий чоловік і, представившись працівником одного з банків, запропонував надати їй сервісні послуги по обслуговуванню її банківської картки. Нічого не запідозривши, жінка надала незнайомцю усі реквізити своєї картки, після чого усі кошти, які були на рахунку, зникли.

Часто шахраї виманюють у людей кошти під час купівлі-продажу товарів у мережі Інтернет. Так, один з мешканців району, котрий мав намір придбати на популярному інтернет-сайті будівельні інструменти, позбувся значної суми грошей. Чоловік перерахував гроші на вказаний продавцем рахунок, проте товару так і не отримав, а телефон продавця був відключений відразу після транзакції.

Жертвою ще одної шахрайської схеми став пенсіонер – мешканець Кам’янко-Бузького району. До чоловіка звернулись двоє невідомих, котрі позичили у нього значну суму у гривні, залишивши як заставу фальшиві долари.

За словами шахраїв, їм треба було терміново оплатити рахунок у гривні, а, оскільки обмінного пункту поблизу не було, вони позичили у пенсіонера гроші, залишивши заставу. Зрозуміло, за фальшивими доларами ніхто не повернувся.

Ще одна мешканка району звернулась до правоохоронців з заявою про те, що невідомі особи, застосувавши щодо неї гіпноз, заволоділи її золотими прикрасами. «Сеанс гіпнозу», за словами потерпілої, відбувався у людному місці – неподалік місцевого магазину.

За усіма цими фактами відкриті кримінальні провадження. Правоохоронці вкотре попереджають усіх громадян про необхідність бути пильними, ні в якому випадку не повідомляти незнайомим людям реквізити своїх банківських карток, не купувати товари за попередньою оплатою в мережіінтернет та не вступати у фінансові стосунки з незнайомцями.

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу