На Львівщині розслідують обставини смерті шестимісячного хлопчика

09:36 14 липня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Батьки не забезпечили для сина належних умов харчування та лікування, внаслідок чого 7 липня дитина у вкрай важкому, виснаженому стані була госпіталізована до медичного закладу, де померла.

Прокуратурою Львівської області взято на контроль хід досудового розслідування у кримінальному провадженні за статтею 166 Кримінального кодексу України, за фактом злісного невиконання батьками, мешканцями одного із сіл Перемишлянського району, своїх обов’язків по догляду за шестимісячною дитиною. Останні не забезпечили для хлопчика належних умов харчування та лікування, внаслідок чого 7 липня дитина у вкрай важкому, виснаженому стані була госпіталізована до медичного закладу, де померла.

Зважаючи на вказані обставини, в ході проведення досудового розслідування буде надано оцінку діям відповідальних працівників закладу охорони здоров’я, на яких покладено обов’язок здійснювати медичне спостереження за дітьми до одного року. Про це повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу