На Львівщині розпочато кампанію зі захисту 58 тисяч громадян (відеотрансляція)

10:25 6 вересня 2017 р.

Сьогодні, 6 вересня, об 11.00 у Прес-клубі розпочнеться прес-конференція на тему «Захистимо права громадян спільними зусиллями: запуск інформаційної кампанії у 9 районах Львівської області для 58 000 громадян. Презентація інформаційного буклету».

Учасники прес-конференції:

Матц Люнгвальд, координатор регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки у Львові;
Сергій Гривняк, т.в.о. начальника УОАЗОР ГУ Національної поліції у Львівській області;
Богдан Пуківський, заступник прокурора Львівської області;
Ігор Микитин, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області;
Ірина Лаба, представник секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області.
.
Довідка від організаторів
Захід присвячений запуску інформаційної кампанії для підвищення рівня обізнаності громадян щодо засобів правового захисту. Презентація інформаційних буклетів, розроблених спільними зусиллями чотирьох вище перелічених установ, за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу.

Завдання буклетів – оперативно зорієнтувати громадян (особливо людей похилого віку або тих, хто мешкає у віддалених районах), до якої місцевої установи їм слід звертатися з певною проблемою. Це допоможе зберегти час, який громадяни часто витрачають на одночасне адресування скарг до різних органів з метою пошуку засобів захисту своїх прав та інтересів, а також допоможе установам оптимально розподілити навантаження у роботі та, відповідно, швидше реагувати на запити громадян. Буклет розроблений юристами для людей, які не мають юридичної освіти. Наразі буклети поширюватимуть у 9 локаціях Львівської області: Самбірський, Дрогобицький, Миколаївський, Жидачівський, Старосамбірський, Сколівський, Турківський, Стрийський райони та в місті Борислав.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:54 18 січня 2022 р.

У Львові злодій проник в офіс і вкрав валюту

За скоєне 28-річному жителю Львова, який проник у приміщення, пошкодивши замок вхідних дверей, загрожує покарання - позбавлення волі на строк до шести років.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу