На Львівщині розпочали вісім досудових розслідувань щодо посадовців, винних у фінансових втратах

12:48 19 лютого 2015 р.


Фото: kakhovka-rda.gov.ua

Як повідомили в четвер на Урядовому порталі, фахівці Держфінінспекції Львівщини забезпечили усунення порушень, що призвели в січні цього року до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 5,3 млн. грн.

«Держфінінспекція у Львівській області за січень 2015 року відшкодувала втрат на 5,3 млн. грн.», – повідомили сьогодні, 19 лютого, на Урядовому порталі, конкретизуючи при цьому:

«Упродовж січня 2015 року фахівці Держфінінспекції у Львівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 5,3 млн. грн. За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали вісім досудових розслідувань. Із них сім – за результатами ревізій, проведених за ініціативою інспекції.

За допущені фінансові порушення 14 посадових осіб підприємств та установ притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної. Ще одну особу звільнено із займаної посади». 

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу