На Львівщині призначили іспитовий термін фальсифікатору алкоголю

12:48 19 серпня 2019 р.

  • 0
  • 603


Фото: lv.npu.gov.ua

На Львівщині засуджено організатора масштабного виробництва фальсифікованого алкоголю.

Про це повідомили в понеділок, 19 серпня, в Головному управлінні поліції у Львівській області: «Підпільний цех знаходився у Червонограді. Його потужність дозволяла випускати до трьох тисяч пляшок щодоби. Під час обшуків правоохоронці вилучили більше 22 тисяч пляшок фальсифікату, підроблені марки акцизного збору, промислову лінію  та сировину».

«Оперативники управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції України та працівники слідчого управління поліції Львівської області не лише з’ясували місце функціонування цеху, але й місця, де знаходились «перевалочні бази», канали збуту алкоголю та постачання сировини для виготовлення фальсифікованої продукції. Виробництво алкогольної продукції було налагоджене у Червонограді», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Виробничі потужності дозволяли випускати до трьох  тисяч пляшок щодоби. Правоохоронці з’ясували, що до організації незаконного виробництва причетний 27-річний місцевий житель», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«Використовуючи підроблені марки акцизного податку України, фальсифікат реалізовувався під логотипом торгової марки, яка офіційно припинила випуск продукції. Готовий алкоголь зберігався на так званих «перевалочних базах» у Хмельницькій та Закарпатській областях, а розповсюджували його на території всього Західного регіону», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

«Оперативники управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції України та слідчі слідчого управління Головного управління Нацполіції у Львівській області спільно з працівниками управлінь захисту економіки у Хмельницькій та Закарпатській областях у квітні цього року провели санкціоновані обшуки у цеху, базах зберігання продукції та за місцем мешкання організаторів підпільної діяльності. Правоохоронці вилучили понад 22 тисячі пляшок фальсифікованої алкогольної продукції, спирт, підроблені марки акцизного податку України, а також обладнання для незаконного виробництва», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Попереджено потрапляння на споживчий ринок фальсифікованого алкоголю на понад 5 мільйонів гривень.Під час проведення дослідження фахівці підтвердили невідповідність алкогольної продукції вимогам Держстандарту», – розповіли також в обласному управлінні поліції.

«За вчинення правопорушень, передбачених частиною 1 статті 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) і частинами 1 та 2  статті 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, зловмисника засуджено до п’яти років позбавлення волі (з іспитовим терміном 1,5 роки) з конфіскацією і знищенням незаконно виготовлених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення та сплатою штрафу у розмірі 102 тисячі гривень», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:28 17 вересня 2019 р.

Дільничні завадили на Львівщині викрасти позашляховик

Власник автомобіля «Volkswagen Touareg» звернувся до очільника Головного управління Нацполіції у Львівській області полковника поліції Василя Віконського з подякою начальнику Пустомитівського відділу поліції та його підлеглим.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 444