На Львівщині припинили роботу конвертаційного центру | Новини Львова

На Львівщині припинили роботу конвертаційного центру

09:30 6 травня 2019 р.

  • 0


Фото: dbr.gov.ua

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань у Львові спільно з Національним антикорупційним бюро України та Управлінням внутрішньої безпеки СБУ викрили протиправну діяльність конвертаційного центру, який діяв у 2018-2019 роках.

Про це повідомили в Державному бюро розслідувань, де також розповіли: «В ході досудового розслідування, що проводиться за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та частиною 2 статті 205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі), викрито протиправну схему виведення у тіньовий сектор безготівкових коштів підприємств реального сектору економіки та державних коштів шляхом конвертації їх в готівку внаслідок організації незаконного формування податкового кредиту».

«Такі дії завдали шкоди економічним інтересам держави у особливо великих розмірах.
За попередніми даними, місячний тіньовий обіг вказаного конвертаційного центру складав понад 500 мільйонів гривень», – поінформували також у ДБР.

«Проведено низку санкціонованих обшуків за місцем роботи окремих службових осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області та на об’єктах, які використовувались організаторами транзитно-конвертаційного центру для акумулювання готівки.  Під час обшуків відповідні речові докази вилучені», – розповіли також у ДБР.

«Слідчі теруправління ДБР у місті Львові проводять комплекс слідчих дій аби встановити службових осіб Головного управління ДФС у Львівській області, причетних до вказаної протиправної схеми, а також інших осіб, причетних до роботи конвертаційного центру. Наразі діяльність вказаного конвертаційного центру припинена», – повідомили також у ДБР.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу