На Львівщині припинили діяльність 21 АЗС

10:10 11 січня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині виявили 47 незаконних автозаправних станцій.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що зметою ефективної боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним на території Львівської області з28 грудня до 10 січня тривали перевірки автозаправних станцій.

Вони проводилися працівниками податкової міліції Львівської області спільно з СБУ у Львівській області та Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та УСР у Львівській області ДСР НП України, ДСНС у Львівській області.

Про це сьогодні йшлося під час селекторної наради із Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

Відтак, на Львівщині за час проведення рейдів здійснили 132 огляди місць подій. Зі семи АЗС вилучили обладнання. Окрім того, зареєстрували 28 кримінальних проваджень.

Всього виявили 47 незаконних АЗС. А припинили діяльність 21 діючої АЗС.

Як інформував «Щоденний Львів», Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що в Україні були закриті за три тижні 439 нелегальних автозаправних станцій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:21 30 березня 2020 р.

На Львівщині уперше суд оштрафував порушника правил карантину

Суддя Миколаївського районного суду виніс першу на Львівщині постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 гривень на громадянина, котрий порушив умови торгівлі під час карантину.

Рубрика: Закон