На Львівщині припинили діяльність 10 АЗС

09:20 30 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/sfs.lviv

На Львівщині створили робочу групу для ліквідації нелегальних АЗС.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що в її стінах відбулась нарада за участі прокуратури, фіскальної служби, СБУ та інших дотичних структур щодо боротьби із нелегальної діяльністю автозаправних станцій під головуванням першого заступника голови облдржадміністрації Василя Лозинського. У її межах наголосили на важливості сплати податків підприємцями та веденні законного бізнесу.

За словами керівника департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайла Грета, робоча група, створена для ліквідації нелегальних АЗС, здійснила 22 огляди місць подій. Із двох АЗС вилучили обладнання.

Окрім того, зареєстрували 10 кримінальних проваджень. Всього виявили 32 незаконних АЗС. Припинили діяльність 10 діючих АЗС.

Як інформував «Щоденний Львів», діяльність нелегальних АЗС припинили в Добрячині й Червонограді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:45 19 лютого 2020 р.

На Львівщині взяли під варту крадія пожертв

17 лютого працівники поліції отримали повідомлення від настоятеля одного з храмів у Стрию, що невідомий пошкодив у церкві скарбничку для пожертв, викрав гроші та намагався втекти, однак, завдяки небайдужим мешканцям, був затриманий.

Рубрика: Закон