На Львівщині припинили 3037 порушень митних правил

11:40 12 серпня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: antikor.com.ua

Працівники Львівської митниці виявили й припинили зі січня до липня 2019 року 3037 порушень митних правил.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Вартість предметів правопорушень – 72,4 млн. гривень, із них із реально вилучено 889 предметів порушень митних правил на суму 52,5 млн. гривень».

«Характерними видами порушень митного законодавства впродовж звітного періоду були: на виїзд з України – переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу, а на в’їзд в Україну – порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, недекларування товарів та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Серед вилучених товарів – продовольчі товари – 29%, тютюнові вироби – 5%, промислові товари – 59%, зброя – 3%, транспортні засоби – 2%, валюта – 1%, дорогоцінні метали та каміння – 1%, культурні цінності – 0%», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Характерним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи залишаються тютюнові вироби. Впродовж поточного року виявлено 41 таку спробу незаконного переміщення через митний кордон України, вилучено 169 748 пачок сигарет (за аналогічний період 2018 року виявлено 117 спроб незаконного переміщення, вилучено 75 620 пачок сигарет)», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«Упродовж січня-липня 2019 року припинено незаконне ввезення на митну територію України продуктів харчування, сільгосппродукції та товарів промислової групи на суму близько 41,7 млн. гривень», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Здебільшого порушниками митних правил виступали фізичні особи. Стосовно посадових осіб суб’єктів господарювання у січні-липні 2019 року зафіксовано 74 митних правопорушення», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу