На Львівщині прикрили вісім підпільних букмекерських контор

16:54 7 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

У приміщеннях нелегальних закладів виявили та вилучили 24 системні блоки, за допомогою яких здійснювалось надання послуг азартного характеру.

«Співробітники управління захисту економіки у Львівській області викрили букмекерські контори, які працювали у Бориславі, Дрогобичі, Стрию, Бродах та у Самборі Львівської області», – повідомили сьогодні, 7 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Правоохоронці встановили, що нелегальні заклади функціонували у закритому режимі.

Працівники контор у порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавали відвідувачам послуги азартного характеру та виплачували грошові винагороди. Загалом у конторах одночасно могли робити ставки 72 особи.

Співробітники управління захисту економіки у Львівській області ініціювали відкриття кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтею 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. У приміщеннях нелегальних закладів правоохоронці виявили та вилучили 24 системні блоки, за допомогою яких здійснювалось надання послуг азартного характеру, приймались ставки, що давало можливість отримати виграш (один системний блок обслуговував три робочих місця), а також бухгалтерську документацію. Проводяться слідчі дії».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу