На Львівщині прикрили підпільну АЗС

18:20 26 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Працівники управління захисту економіки спільно зі слідчими поліції припинили у Жовківському районі діяльність незаконно діючої автозаправної станції, яка функціонувала на прилеглій до митного поста території.

«Правоохоронці Львівщини викрили у прикордонній зоні підпільну АЗС. На автозаправній станції реалізували дизпаливо сумнівної якості, досудове розслідування триває», – повідомили сьогодні, 26 липня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими Червоноградського відділу поліції припинили у Жовківському районі діяльність незаконно діючої автозаправної станції, яка функціонувала на прилеглій до митного поста території. Як встановили правоохоронці, автозаправна станція, яка діяла без жодних дозвільних документів, функціонувала на автодорозі на виїзді із населеного пункту у сторону митного поста «Рава-Руська».

На АЗС здійснювалася реалізація дизельного палива сумнівної якості з готівковим розрахунком. Під час санкціонованого обшуку по місцю здійснення діяльності АЗС, виявлено та вилучено стаціонарну цистерну з якої за допомогою бензоколонки здійснювалась реалізація дизпалива сумнівної якості, 2,8 тони дизельного палива, записи та документація щодо діяльності АЗС.

Також працівники поліції встановили факт реалізації дизельного палива населенню із розрахунком за готівку.  Зразки вилученого дизпалива скеровано на експертизу. 

Встановлюються організатори  незаконно діючої АЗС. Досудове розслідування у кримінальному провадженні передбаченого частиною 1 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) триває».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон