На Львівщині прикордонники запобігли торгівлі українками

20:10 22 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: dpsu.gov.ua

Про це повідомляє у вівторок прес-служба ДПСУ.

Прес-служба ДПСУ інформує сьогодні, 22 липня, в повідомленні «На Львівщині прикордонники запобігли незаконному вивозу за кордон двох українок»:

«У пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині, прикордонники Мостиського загону запобігли вивозу двох українок з метою подальшої сексуальної експлуатації в країнах Євросоюзу.

У пункт пропуску для проходження прикордонного контролю легковий автомобіль, у якому, окрім водія, слідували до Польщі троє жінок, жительок міста Івано-Франківськ, прибув учора вночі. Так як у рамках оперативної взаємодії з співробітниками Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаним з торгівлею людьми, прикордонниками було отримано попередню інформацію про можливий незаконний вивіз громадянок України за кордон, то  щодо зазначених громадян було прийнято рішення про проведення додаткової перевірки та негайно повідомлено співробітників органів внутрішніх справ.

В ході бесіди було з’ясовано, що однією з пасажирок авто, за попередньою домовленістю, було організовано вивіз двох жінок, 1989 та 1991 року народження, до міста Жешув (Республіка Польща) з метою подальшої їх сексуальної експлуатації.  За результатами перевірочних заходів прикордонниками було направлено повідомлення в органи внутрішніх справ про виявлення ознак вчинення злочину, передбаченого статтею 149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини».

Затриманих громадян було передано співробітникам Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини