На Львівщині продавали зброю двоє інструкторів вогневої підготовки

19:22 23 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

Капітанів затримали, коли вони привезли на продаж понад чотири тисячі патронів та 20 зарядів до ручного протитанкового гранатомета.

«Військові, які продавали зброю на Львівщині, виявилися викладачами зі стрільби. Інструктори з вогневої підготовки після навчальних стрільб не здавали залишків боєприпасів та зброї на склад, а забирали для продажу. Затримали капітанів, коли ті привезли на продаж понад чотири тисячі патронів та 20 зарядів до РПГ-7. Товар оцінили у 44 тисячі гривень. Армійці хизувалися, що можуть знайти на продаж будь-яку зброю», – повідомили сьогодні, 23 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

Натомість у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України розповіли, що нею спільно із співробітниками управління СБУ у Львівській області і військової контррозвідки департаменту контррозвідки СБУ задокументовано неодноразові факти викрадення боєприпасів офіцерами однієї з військових частин Львівщини. Зокрема, встановлено, що впродовж листопада ці «захисники Батьківщини» систематично займалися збутом патронів, гранат та запалів до ручного протитанкового гранатомета.

Зокрема, 2 листопада ними було реалізовано 1000 патронів за вісім тисяч гривень. А затримано їх під час реалізації другої партії боєприпасів (1230 патронів, 3000 патронів до СВД, 20 зарядів до РПГ-7 та вісім гранат РГД за 44 тисячі гривень) в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Як інформував «ЩЛ», СБУ затримала на Львівщині військових

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини