На Львівщині повернули громадам 4,55 гектара землі

10:15 20 серпня 2019 р.

  • 0
  • 501

Золочівський районний суд
Фото: loda.gov.ua

Золочівським районним судом задоволено три позовні заяви Золочівської місцевої прокуратури щодо визнання спадщини відумерлою після смерті громадян.

Про це повідомили у вівторок, 20 серпня, у прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «Йдеться про земельні ділянки загальною площею 4,55 га вартістю понад чотири мільйони гривень, розташовані на території трьох сільських рад Золочівського району».

«Прокуратура вимагала визнану відумерлою спадщину передати у власність територіальним громадам району. Прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органами місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці земельні ділянки, що могло призвести до їх протиправного використання. Відтак, завдяки зусиллям місцевої прокуратури вказані землі сільськогосподарського призначення повернуто у комунальну власність», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:28 17 вересня 2019 р.

Дільничні завадили на Львівщині викрасти позашляховик

Власник автомобіля «Volkswagen Touareg» звернувся до очільника Головного управління Нацполіції у Львівській області полковника поліції Василя Віконського з подякою начальнику Пустомитівського відділу поліції та його підлеглим.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 444