На Львівщині повернули двом громадам вісім гектарів землі

15:28 30 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: ar.volyn.ua

Буський і Бродівський районні суди задоволили п’ять заяв Радехівської місцевої прокуратури щодо визнання відумерлою спадщини після смерті громадян.

Про це повідомили в середу, 30 жовтня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «Прокуратура вимагала передати вісім гектарів землі у власність громадам Кізлівської та Лешнівської сільських рад для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

«Прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органами місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці земельні ділянки, що могло призвести до їх протиправного використання. Відтак, після набрання рішеннями судів законної сили, завдяки заходам, вжитим прокуратурою на стадії їх реального виконання, у жовтні цього року земельні ділянки вартістю понад 5,4 млн. гривень, повернуто до комунальної власності», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:39 27 березня 2020 р.

Біля українсько-польського кордону вбили благородного оленя

Учора, 26 березня, неподалік українсько-польського кордону в Старосамбірському районі Львівської області прикордонники відділення «Нижанковичі» затримали чотирьох осіб, які незаконно полювали в прикордонній смузі.

Рубрика: Закон

12:22 27 березня 2020 р.

Львівщина пропонує штрафувати паліїв трави на 42 тис грн-105 тис грн

Збільшити найменший штраф до 42 тисячі гривень. Штрафувати землевласників, орендарів та посадовців, які могли, але не зупинили порушників. Усе це та багато іншого передбачають зміни до законів, які парламенту запропонував Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Рубрика: Закон