Правоохоронці перевіряють на Львівщині дев'ять повідомлень про порушення виборчого законодавства

13:24 21 квітня 2019 р.

  • 0
  • 669


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У Шевченківському районі виборець нібито намагався проголосувати, не маючи з собою паспорта громадянина України, й вчинив сварку з членами виборчої комісії.

Про це повідомили в неділю, 21 квітня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли, що правоохоронці перевіряють на Львівщині дев’ять повідомлень про порушення виборчого законодавства.

«Інші повідомлення стосувались незаконної, на думку заявників, агітації «за» чи «проти» одного з кандидатів на посаду Президента України, у Шевченківському, Личаківському та Галицькому районах Львова, а також у Жовківському районі Львівської області. Інформація про усі повідомлення внесена у Журнал єдиного обліку, за всіма цими повідомленнями проводять перевірки», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:45 17 серпня 2019 р.

Правоохоронці припинили на Львівщині вирощування конопель

За інформацією та участю оперативних співробітників Держприкордонслужби спільно з представниками Національної поліції у прикордонні на Львівщині припинено діяльність чергового вирощувача наркотичних рослин.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 387