На Львівщині оштрафували вісьмох чиновників

10:45 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1089

Самбірський міськрайонний суд
Фото: sb.lv.court.gov.ua

Восьмеро чиновників на Самбірщині покарані за порушення вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомили в понеділок, 15 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Самбірською місцевою прокуратурою упродовж трьох місяців 2019 року забезпечено участь прокурорів у розгляді 32 протоколів про вчинення особами адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, складених та скерованих до суду стосовно 22 осіб. За результатами розгляду 13 протоколів, вісьмох осіб визнано винними та призначено адміністративне стягнення у виді штрафу, 17 протоколів стосовно 12 осіб ще перебувають на розгляді в суді».

«Адміністративні корупційні правопорушення вчинялись депутатами Самбірської районної та Рудківської міської рад, Чаплівської сільської ради, колишнім головним державним виконавцем одного з районних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області, начальником відділу у Старосамбірському районі ГУ Держгеокадастру у Львівській області та іншими посадовцями. Депутати та інші особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, переважно, несвоєчасно подавали до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічні декларації, а також не повідомляли про суттєві зміни у майновому стані у терміни, визначені законом», – поінформували також у прокуратурі.

«Адмінправопорушення передбачені частиною 1 статті 172-6 (несвоєчасне подання без поважних причин декларації) й частиною 2 статті 172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Загальна сума накладених штрафів склала понад 8,8 тисячі гривень», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:40 24 червня 2019 р.

Екоінспектори зауважили на Львівщині ознаки злочину

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Хонгсен», діяльність якого пов’язана з вирощуванням грибів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 678

13:35 24 червня 2019 р.

У Польщі заарештували винуватицю загибелі українця

«Gazeta Wyborcza» розповіла трагічну історію українця Василя Чорнея, який приїхав до Польщі на заробітки і помер, бо роботодавиця не викликала швидку медичну допомогу тоді, коли йому стало погано.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 594

Останні новини

На Львівщині зупинили розгерметизовану автоцистерну

На Львівщині розпочався польовий вишкіл капеланів

31 львівський випускник склав ЗНО на 200 балів

Національний банк зміцнив гривню на вісім копійок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу