На Львівщині оштрафували працівників лісгоспу

13:10 23 вересня 2019 р.

Городоцький районний суд

Городоцький районний суд
Фото: google.com.ua

Двоє працівників комунального лісогосподарського підприємства на Яворівщині спричинили збитків на суму понад 100 тисяч гривень кожен.

У прокуратури Львівської області повідомили в понеділок, 23 вересня: «За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури до суду були скеровані два обвинувальні акти стосовно 37-річного та 48-річного працівників одного з комунальних лісогосподарських підприємств Яворівщини, які у березні-травні цього року вчинили кримінальне правопорушення, передбачене статтею 197 Кримінального кодексу України (невиконання або неналежне виконання особою, якій доручено зберігання чи охорона чужого майна, своїх обов'язків, якщо це спричинило тяжкі наслідки для власника майна)».

«Двоє працівників комунального лісогосподарського підприємства на Яворівщині, маючи достатній досвід для забезпечення охорони ввіреного майна (щодо виявлення незаконних рубок дерев, затримання правопорушників тощо) неналежно здійснювали свою роботу, чим спричинили збитків на суму понад 100 тисяч гривень кожен. Судом ухвалено обвинувальні вироки, відповідно до яких зловмисникам призначено покарання у вигляді штрафу», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу