На Львівщині оштрафували іноземців на 50 830 гривень

12:05 12 листопада 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: 04744.info

Працівники поліції виявили впродовж трьох тижнів під час операції «Мігрант» на Львівщині 316 адміністративних порушень, скоєних іноземцями.

Про це повідомили у вівторок, 12 листопада, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли, що, відтак, на іноземців накладено штрафи на загальну суму 50 830 гривень. Окрім того, правоохоронці виявили чотири кримінальних правопорушення, до скоєння яких причетні іноземці.

«За цими фактами відкрито два кримінальні провадження за статтею 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та по одному за статтею 185 (крадіжка) і статтею 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Працівники поліції в період проведення профілактичних заходів «Мігрант» скерували до підрозділів Державної міграційної служби України 42 подання про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження. Всі вони задоволені», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Зокрема, було направлено 66 подань про заборону в’їзду іноземцям та особам без громадянства в Україну, а вісім – про скасування посвідок на тимчасове проживання в Україні. Профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» тривають з 18 жовтня до 19 листопада та проводяться з метою запобігання і протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу