На Львівщині напрацювали механізми протидії злочинцям

13:15 9 серпня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині сформують моніторингові групи для виявлення незаконних зрізок в магістральний нафтопровід «Дружба».

Про це повідомили в п’ятницю, 9 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «У Львівській ОДА відбулась під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва.робоча нарада щодо незаконних врізок в нафтопровід «Дружба» акціонерного товариства «Укртранснафта», в межах якої представники правоохоронних структур та виконавчої влади напрацювали механізми протидії злочинним діям».

Роман Филипів наголосив: «Цього тижня ми підписали меморандум про фінансування із бюджету Акціонерного товариства «Укртранснафта» дев’яти об’єктів соціальної інфраструктури. А відтак, постає логічне завдання для влади - допомогти підприємству у його діяльності. Це перш за все стосується унеможливлення крадіжок нафти шляхом незаконних врізок. Для ліквідації таких випадків треба консолідувати зусилля усіх дотичних служб».

«За підсумками наради вирішили, окрім превентивної роботи, скерувати зусилля на проведення перевірок усієї ділянки трубопроводу «Укртранснафта» та формування спостережних груп для виявлення діяльності зловмисників. Окрім того, усі зафіксовані випадки незаконних врізок передаватимуть до суду», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:44 29 вересня 2020 р.

На незаконному захороненні сміття взяли трьох мешканців Львівщини

Трьох мешканців Жидачівського району – один віком 29 років та двоє 39-річних, від лютого до травня 2020 року отримували від суб’єктів господарювання грошові кошти за перевантаження, транспортування та захоронення твердих побутових відходів, порушуючи при цьому вимоги природоохоронного законодавства України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу