На Львівщині ліквідували чотири незаконні АЗС | Новини Львова

На Львівщині ліквідували чотири незаконні АЗС

16:00 4 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Працівники податкової міліції Львівської області припинили незаконну діяльність чотирьох АЗС.

Про це повідомили в п’ятницю, 4 жовтня, в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «В рамках проведення операції «Акциз-2019» на території Львова та Сокаля й в Самбірському та Мостиському районах задокументовано незаконну діяльність чотирьох АЗС, через які здійснювалась реалізація дизельного пального без відповідних дозвільних документів. За результатами проведених заходів описано та опечатано обладнання для заправки транспортних засобів орієнтовною вартістю 400 тисяч гривень та 44 тонни дизельного пального, орієнтовною вартістю близько 1,3 млн. гривень».

«Стосовно порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали адміністративних правопорушень скеровано до суду», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:20 7 липня 2020 р.

Суд взяв під варту підрядника «Львівської залізниці» і дозволив заставу

За рішенням суду поліційні взяли під варту 40-річного львів’янина, директора підприємства-підрядника, якого підозрюють у заволодінні майном та службовому підробленні. Альтернативою може бути внесення застави у розмірі 420 тисяч.

Рубрика: Закон