На Львівщині конфіскували запасні колеса громадянина Румунії

13:30 27 червня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Учора прикордонники Львівського загону вкотре запобігли переміщенню через державний кордон партії контрафактних цигарок.

«Громадянина Румунії заховав цигарки у запасних колесах», – повідомили сьогодні, 27 червня, в Західному регіональному управлінні ДПСУ, де також розповіли подробиці:

«Учора прикордонники Львівського загону у пункті пропуску «Рава-Руська» вкотре запобігли переміщенню через державний кордон партії контрафактних цигарок. Смугою руху «червоний коридор» на виїзд з України прибув вантажний автомобіль марки «Даф» під керуванням громадянина Румунії. Під час спільного прикордонно-митного огляду авто, в інспектора прикордонної служби виникли підозри, що у ньому можуть бути заховані товари, заборонені до перевезення через державний рубіж України.

Під час поглибленого огляду фури, у двох запасних колесах було виявлено заховані цигарки. Загалом було вилучено 920 пачок сигарет «Winston blue» на суму понад 23 тисячі гривень. Товар та конфісковані колеса передано на склад митниці».

Про це повідомили сьогодні, 27 червня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів