На Львіщині виявили незадекларовані гаджети у поштових відправленнях

15:03 7 липня 2020 р.

Фото до новини

У трьох різних поштових відправленнях містилось товару на майже 200 тис. грн.

Міжнародні поштові відправлення надійшли в Україну з Республіки Польщі. У деклараціях відправники вказали вживаний одяг. Однак під час митного контролю працівники Галицької митниці під задекларованим товаром знайшли новенькі ноутбуки, планшети, телефони, а також дві кавомашини - загалом 38 одиниць.

Товар мав надійти приватним особам мешканцям Львова.  Наразі його вилучено.  За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України.

Справи скерують до суду.  Про це повідомила пресслужба Галицької митниці.

Нагадаємо, що передбачає стаття 472. Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення.
1. Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, транспортні засоби комерційного призначення, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів