Митники вилучили в Угриневі 21 «сонячну панель»

17:50 21 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Контрабандисти намагались провезти через кордон збірні панелі для поглинання енергії сонячних променів

У прес-службі обласного управління повідомили сьогодні, 21 листопада, «Щоденному Львову», що у вихідні в пункт пропуску «Угринів-Долгобичув» прибув з Польщі мікроавтобус «Volkswagen Transporter» під керуванням громадянина України, який обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.  Однак у митників виникла підозра щодо наявності в транспортному засобі таких товарів. 

Відтак, цей автомобіль скерували у місце для поглибленого огляду, де в багажному відділенні було виявлено 21 «сонячну панель» загальною вартістю майже 90 тисячу гривень. Таким чином, водій і пасажири мікроавтобуса порушили установлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю – не заявили працівнику митниці про наявність у них товару, що перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, установлену частину 1 статті 374 Митного кодексу України. 

А оскільки водій і пасажири мікроавтобуса порушили правила, передбачених статті 471 Митного кодексу України, за цим фактом складено протоколи про порушення митних правил. Відтак увесь товар вилучено до розгляду справи в суді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини