Митники вилучили на Львівщині «Volvo»

12:45 9 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Працівники Львівської митниці викрили неправдиві відомості щодо відправника і одержувача та ціни на «Volvo XC90».

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «У пункт пропуску для автомобільного сполучення «Шегині-Медика» заїхав до України смугою руху «червоний коридор» з метою пропуску через митний кордон України з подальшим митним оформленням у Львівській митниці ДФС автомобіль «Volvo» (модель «XC90») під керуванням громадянина України, 1989 року народження зі Львівщини».

«До митного оформлення він подав документи, зокрема копію довіреності, що дає право на придбання на ім’я громадянки П. та доставляння автомобіля на територію України за місцем її проживання, а також на дії в інтересах цієї громадянки в державних установах з приводу митного оформлення транспортного засобу, та інвойс на суму 4500 євро», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Під час митних формальностей стосовно громадянина та транспортного засобу виникла підозра в наданні неправдивих відомостей. Підозра підтвердилась, коли митники знайшли в автомобілі інші документи, які містять розбіжності з поданими документами. Зокрема –  інвойс на суму 8 600 євро та Експортну митну декларацію Республіки Польща, де зазначено іншого одержувача», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Отже, під час детального вивчення зазначених документів встановлено, що громадянин до митного оформлення подав документи, які містять неправдиві відомості щодо відправника і одержувача транспортного засобу та його ціни. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частини 1 статті 483 Митного кодексу України. Транспортний засіб «Volvo» XC90 2010 року випуску вартістю понад 250 тисяч гривень вилучено. Справу скерують до суду», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини