Митники вилучили на Львівщині «Сітроен»

16:05 7 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/lviv.customs

Працівники митниці Львівської митниці виявили в пункті пропуску «Смільниця» три кілограми обробленого бурштину в консолі ручки передач й в місці розташування повітряного фільтра автомобіля «Сітроен».

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, на Львівській митниці, де також розповіли: «45-річний львів’янинр обрав для перетину кордону громадянин України, смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Однак на підставі аналізу та оцінки ризиків митники скерували автомобіль в місце поглибленого огляду, де і виявили прихований товар.

«У діях громадянина України вбачають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол. Товар та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду», – поінформували також на Львівській митниці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу