Митники вилучили на Львівщині автівку й 1368 пачок сигарет

11:00 29 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Контрабандист сподівався перевезти до Польщі тютюнові вироби в «подвійній підлозі» транспортного засобу.

«Сьогодні, 29 квітня, у пункті пропуску «Рава-Руська» під час митного контролю автомобіля працівники митниці виявили факт незаконного переміщення сигарет», – повідомили в п’ятницю в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«За інформацією митників, сигарети намагався вивезти громадянин України. Для виїзду в Польщу він прибув в пункт пропуску вантажним мікроавтобусом  та обрав  смугу спрощеного контролю «зелений коридор». У митників виникла підозра про можливе переміщення товарів, які заборонені чи обмежені до переміщення через митний кордон України.

Тож автомобіль скерували до місця поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Митники, у спеціально виготовленому тайнику, «подвійній підлозі» виявили 1368 пачок сигарет різних марок.

За ознаками порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті  483 Митного кодексу України, за цим фактом складено протокол. Сигарети та автомобіль вилучено. Справу передано в суд, який і визначить покарання».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів