Митники не пропустили на Львівщині до Польщі приховані 9 тисяч євро

10:38 9 листопада 2015 р.


Фото: зі сторінки Державної фіскальної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

У міжнародному пункті пропуску «Краковець-Корчова» зазирнули під килимок переднього сидіння пасажира.

«Цієї ночі в зону митного контролю митного поста «Краковець» Львівської митниці ДФС смугою руху «червоний коридор» заїхав автомобіль «Skoda Octavia A5» під керуванням громадянина України, що прямував у приватних справах з України до Республіки Польщі з пасажиром», – повідомили сьогодні, 9 листопада, у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України, дже також поінформували

«Під час митного контролю водій та пасажир задекларували по 10 000 євро та особисті речі. Однак під час візуального огляду транспортного засобу у митників виникла підозра про переміщення через митний кордон України товарів та предметів з порушенням митного законодавства, у зв’язку з чим автомобіль було скеровано на поглиблений огляд. 

Там під час спільного прикордонно-митного огляду транспортного засобу в салоні під килимком переднього сидіння пасажира виявлено приховані від митного контролю 9 000 євро. Відповідно до пункту 2.2 постанови правління Національного банку України від 27 травня 2008 року №148 «Про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 червня 2008 року за №520/15211 (зі змінами та доповненнями), фізична особа-резидент має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі та за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках (фінансових установах), виключно на ту суму, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро.

Строк дії таких документів 30 календарних днів, починаючи з дня видання. Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України валютних цінностей в розмірі дев’ять тисяч євро, що потребують Генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій (для вивезення за межі України та ввезення в Україну готівкової іноземної валюти) з приховуванням від митного контролю з використанням способу, що утруднює їх виявлення.

За цим  фактом складено протокол про порушення  митних правил за статтею 483 Митного кодексу України. Кошти вилучено. Справу скеровано до суду, який і визначить покарання».

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, на сайті Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

19:17 17 травня 2021 р.

Доки канабіс легалізують, самбірчанин вже сидітиме за гратами

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 35-річного жителя Самбора, якого обвинувачували у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.2 ст.307 КК України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу