Молдаванин пропонував на Львівщині тисячу гривень прикордоннику

11:15 13 червня 2018 р.

  • 0
  • 708


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Громадянин Молдови, аби уникнути штрафу на кордоні, запропонував прикордонникові хабара, чим домігся лише додаткових клопотів.

Про це повідомили в середу, 13 червня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Прикордонники зафіксували напередодні в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині» на українсько-польському кордоні, факт вчинення адміністративного правопорушення 35-річним громадянином Республіки Молдова. Чоловік суттєво перевищив дозволені терміни перебування в Україні, відповідно мав сплатити чималий штраф за вчинення адміністративного правопорушення.

«Подорожній спробував підкупити прикордонника, запропонувавши йому 1000 гривень неправомірної винагороди. Від хабара правоохоронець відмовився, попередньо детально зафіксувавши обставини ще одного правопорушення, та повідомив представників Національної поліції України», – поінформували також у регіональному управлінні ДСПС.

«У діях іноземця вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 369 Кримінального кодексу «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».  Нагадаємо, що в кінці квітня цього року вступили в силу зміни в законодавство України з прикордонних питань, зокрема щодо значного збільшення штрафних санкцій за ті чи інші адміністративні правопорушення на кордоні. У випадку вищезазначеного громадянина, за недодержання встановленого терміну перебування в Україні йому було призначено покарання у вигляді штрафу на суму 3502 гривні», – повідомили також у Західному регіональному управлінні ДСПС та опублікували фотосвідчення.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:10 17 серпня 2018 р.

На Львівщині затримали п’ятьох в’єтнамців

Працівники Жидачівського відділення поліції виявили 16 серпня спільно з прикордонниками в одному із готелів Ходорова п’ятьох громадян В’єтнаму віком від 18 до 38 років без жодних документів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 168

10:30 17 серпня 2018 р.

Грабіжники проламали стіну кафе у Львові

У Залізничний відділ поліції у Львові звернулася 66-річна львів’янка, яка повідомила, що 15 серпня вночі невідомі проламали стіну в кафе на вулиці Городоцькій, яке їй належить, і викрали звідти алкогольні та тютюнові вироби.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 957