На Львівщині розпочався місячник добровільної здачі зброї

18:00 2 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: npu.gov.ua

У Львівському обласному управлінні поліції запевнили: «Громадяни мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності».

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 2 жовтня: «Місячник добровільної здачі зброї триватиме на Львівщині до 31 жовтня, а проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням, виявлення та перекриття каналів надходження у кримінальне середовище. Особливу увагу правоохоронці звертатимуть на ту зброю та боєприпаси, які були незаконно привезені на Львівщину з зони АТО. Під час місячника мешканці можуть звернутись в органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином – без дозволів, реєстрації тощо».

Начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Львівського обласного управління поліції Віктор Катерина запевнив: «Усі мешканці Львова та області, які протягом місячника здадуть незареєстровану зброю, уникнуть кримінальної відповідальності за її зберігання. Якщо поліцейські самі вилучать зброю, то власникам доведетьсявідповідати згідно статті 263 Кримінального кодексу України. У випадках, коли громадяни добровільно здадуть зброю, вони зможуть зареєструвати її та отримати у користування. У передбачених законодавством випадках громадяни навіть можуть легалізувати таку зброю і користуватись нею в подальшому на законних підставах».

Про це поінформували сьогодні, 2 жовтня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини