Міноборони має 42 мільйони гривень для сімей загиблих авіаторів

17:48 1 жовтня 2020 р.

Одна допомоги складає 1 576 500 грн - 750-кратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2020 року – 2102 грн. Допомога розподіляється рівними частками на всіх осіб, які мають право.

Міністерство оборони очікує висновків слідства для негайної виплати грошової допомоги сім'ям загиблих в авіакатастрофі літака АН-26Ш. 

Про це Міноборони повідомило DailyLviv

Ідентифікація тіл загиблих та офіційний висновок про причини смерті є обов’язковими та визначальними для призначення та виплати одноразової грошової допомоги сім'ям загиблих. Ці питання перебувають у компетенції Державного бюро розслідувань.

Після отримання цих результатів та надходження до Міноборони визначеного законодавством необхідного переліку документів виплата стосовно кожного загиблого буде здійснена невідкладно.

Міністерством оборони необхідні кошти для здійснення виплат у розмірі 40 мільйонів 989 тисяч гривень зарезервовані.

Розмір допомоги складає 1 576 500 грн. (750-кратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2020 року – 2102 грн.). Допомога розподіляється рівними частками на всіх осіб, які мають право.

Питання оформлення документів взято на контроль. Відповідним керівникам всіх рівнів доручено надавати максимальне сприяння сім’ям загиблих в якнайшвидшій їх підготовці та направленні до Міноборони.

Наразі оформлення документів здійснюється через обласні військові комісаріати за місцем проживання одержувачів допомоги. Після затвердження рішення про виплату Міністром оборони, допомога буде невідкладно перерахована на рахунки одержувачів допомоги військовим комісаріатом.

Нагадаємо, що 25 вересня біля міста Чугуїв на Харківщині у авіакатастрофі загинули 7 офіцерів та 19 курсантів Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба. Серед них було також і двоє мешканців Львівщини – Віталій Вільховий та Ростислав Булій. 28 вересня прийнято рішення виплатити сім’ям цих двох загиблих курсантів по 25 тисяч гривень з обласного бюджету.

Сім'ям загиблих в авіакатастрофі на Харківщині виплатять компенсацію з обласного бюджету.

Курсант, який вижив в авіакатастрофі в Чугуєві, розповів подробиці порятунку. 

dailylviv.com

До теми

18:04 20 жовтня 2020 р.

У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконне передання в оренду артмайданчика у історичному центрі Львова. Йдеться про відкриту терасу Палацу мистецтв.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу