Мер Львова подякував журналістам за висвітлення процесу | Новини Львова

Мер Львова подякував журналістам за висвітлення процесу

23:41 25 листопада 2019 р.

  • 0

Конфлікт вичерпано і ця справа – абсурдна, запевняє громадськість Андрій Садовий.

"Щойно повідомили, що засідання суду по моїй справі відбудеться в середу, 27 листопада, о 12:15. Адреса: Вищий антикорупційний суд, м. Київ, вул. Хрещатик, 42а. Протягом останніх днів бачу багато новин на зразок «Садовий продав землю, яка не належить Львову». Вже говорив про це, але про всяк прикріплю сюди копію меморандуму між Львовом та Рясне-Руським. З нього чітко зрозуміло, що конфлікт вичерпано і ця справа - абсурдна. Рішення суду щодо землі тут: http://reyestr.court.gov.ua/Review/80979333. З 2017 року інвестор СТР сплачує земельний податок, а почати будівництво так і не зміг, саме через такі судові тяганини та блокування.

Дякую усім представникам медіа, що звертаєтесь за коментарями і висвітлюєте весь процес. Мені нема чого приховувати. Правда переможе!" - це написав міський голова Львова Андрій Садовий у Фейсбуці. 

У графіку роботи Вищого антикорупційного суду 27.11.2019 о 12:15 та 12.30 відбудеться розгляд справи № 4910/169/19. Мабуть, о 12.15 запросять А.Садового, а о 12.30 - С.Коровайника. Суддя - Володимир Воронько.

На сайті ВАКС про цього суддю є біографічна довідка. Із 1988 до 1993 року Володимир Воронько проходив службу в органах МВС України на Луганщині. У 1993 році закінчив Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. У 1993-1999 роках Володимир Воронько працював на посадах слідчого-статиста, слідчого, старшого слідчого прокуратури Артемівського району Луганської області, заступником прокурора міста Краснодона та помічником прокурора у Луганську. Із 1999 році працював суддею арбітражного (нині – господарського) суду Луганської області.

У 2004 році обраний на посаду судді господарського суду Луганської області безстроково. А у 2012-му Рішенням Вищої Ради юстиції України призначений заступником голови цього ж суду. У 2015 році Указом Президента України переведений на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області. У 2018-2019 роках Володимир Воронько брав участь у відкритому конкурсі на посаду судді новоствореного в Україні Вищого антикорупційного суду.

У квітні 2019 року Президент України підписав указ про його призначення на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, Андрій Садовий відкидає всі обвинувачення, висунуті прокурорами САП. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Радник Авакова запропонував воєнізовану охорону в пасажирських поїздах

У Львові відкрили перший з 5-ти питних фонтанчиків, які коштуватимуть майже 600 тис грн

У Львові не вдалося врятувати дівчинку, яка випала з вікна

На Львівщині електровоз наїхав на сплячого чоловіка

Міністр повідомив, для чого зупинятимуть потяги у червоних зонах

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу