Махінації на військовому полігоні

17:02 30 липня 2020 р.

Фото до новини

Посадові особи ЗСУ у змові з представниками ТОВ організували прийом робіт та послуг з облаштування польового табору у такий спосіб, що ТОВ отримало від Міністерства оборони України понад десятки мільйонів гривень за роботи, які фактично не виконало.

Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП викрили групу осіб у складі колишніх посадових осіб Збройних сил України та бізнесу на зловживаннях під час облаштування військового полігону «Широкий лан» (Миколаївська обл.). В результаті їхніх дій державі завдано шкоди на понад 37 млн грн. 30 липня 2020 року п’ятьом особам повідомлено про підозру.

Йдеться про:

- начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України*;

- начальника Управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного КЕУ ЗСУ*;

- начальника відділу технічного нагляду за будівництвом Головного КЕУ ЗСУ*;

- бенефіціара ТОВ;

- директора ТОВ.

Дії всіх підозрюваних кваліфіковано за ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. НАБУ і САП вживає заходів для встановлення інших учасників вчинення злочину.

Слідство встановило, що посадові особи ЗСУ у змові з представниками ТОВ організували прийом робіт та послуг з облаштування польового табору «Широкий лан» у с. Улянівка (Миколаївська обл.) у такий спосіб, що ТОВ отримало від Міністерства оборони України понад 37 млн грн за роботи, які фактично не виконало. Сума завданих державі збитків внаслідок незаконної переплати підтверджена висновком Державної аудиторської служби та експертизами.

Розслідування зазначених фактів НАБУ і САП здійснюють із листопада 2019 року після передачі справи з Державного бюро розслідувань.

*посади на момент вчинення злочину.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів