Львів’яни долучилися до Всеукраїнської акції протесту

20:10 4 листопада 2019 р.


Фото: varta1.com.ua

У понеділок, 4 листопада, в роковини смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, в 40 містах України й світу відбувається акція «Рік без Каті» з вимогою покарати винних у нападі на неї.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У Львові небайдужі зібралися на площі Ринок, щоб пом’янути відому активістку. Люди тримають плакат з емоційною цитатою Катерини «Давайте триматися купи і горнутися одне до одного. Бо спочатку вони розберуться з лівими руками правих, потім з правими руками мусорів, а далі доберуться і до нас».

«Вшанувати пам’ять активістки і запалити лампадки у Львові зібралось близько 30 людей. Люди палять фаєри і скандують гасла», – поінформували також на порталі оперативних новин.

«Катерина Гандзюк загинула в результаті нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні. Вона боролася за життя 96 днів, проте лікування не дало результату. За цей рік покарано лише п’ятьох виконавців, яким не вдалось втекти у перший тиждень після скоєного злочину. Вони отримали мізерні строки. Замовники і організатори досі на свободі. Вони дозволяють собі ігнорувати суди, пресу, громадськість», – розповіли також на порталі оперативних новин.

Організатори акції зазначили: «Вони вірять в те, що вже уникли покарання. Але вони помиляються. 4 листопада ми знову вийдемо на вулиці наших міст для того, щоб нагадати всім — і вбивцям і владі і всім громадянам нашої країни, що ми вимагаємо справедливості».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу