Львів’ян укотре закликали добровільно здати вогнепальну зброю

18:32 6 березня 2014 р.


Фото: Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС обіцяє – ті, хто позбудуться її, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Прес-служба обласної міліції інформує також, що станом на 6 березня львів’яни вже здали добровільно близько двох десятків одиниць зброї. Зокрема – сім пістолетів Макарова, вісім газових пістолетів, спецзасіб для відстрілу гумових куль, пневматичну, саморобну, й дві мисливські гладкоствольні рушниці та 139 боєприпасів різного калібру до різних видів зброї.

Окрім того, громадяни здали ряд запасних частин до різних видів зброї – магазини, ударники тощо. Проте наразі залишається невідомим місцезнаходження ще 690 одиниць вогнепальної зброї, яка була викрадена з райвідділів міліції Львова.

Тому міліціонери вкотре закликають громадян добровільно здати вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби, у тому числі – неправомірно вилучені з будівель правоохоронних органів та спеціальних служб. Із 22 лютого 2014 року у приміщенні Львівської обласної ради по вулиці Винниченка, 16 організовано пункт прийому добровільно зданої населенням вогнепальної зброї і боєприпасів.

Він діє цілодобово. У пункті прийому працюють правоохоронці спільно із представниками Самооборони.

Вони уповноважені отримувати здану зброю та боєприпаси. Телефони для довідок: 299-92-21, 068-581-23-66.

Окрім того, зброю можна здати до районних відділів внутрішніх справ за місцем проживання, або до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області за адресою: місто Львів, площа Григоренка, 3. Правоохоронці нагадують, що громадяни, котрі добровільно звернуться до міліції з метою добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу