«Львівтеплоенерго» запевняє, що кошти на «повірку лічильників» збирають не його працівники

14:58 24 лютого 2016 р.


Фото: sobes.ua

У ЛМКП закликають повідомляти про шахраїв у правоохоронні органи.

«ЛМКП «Львівтеплоенерго» нагадує: працівники підприємства не ходять по квартирах і не збирають кошти на повірку теплових будинкових лічильників», – повідомили сьогодні, 24 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», працівники підприємства не ходять по квартирах мешканців і не збирають кошти на повірку будинкових лічильників теплової енергії. Якщо до когось приходять люди, які називають себе працівниками теплопостачального підприємства і збирають кошти на повірку лічильників, – це шахраї. У ЛМКП «Львівтеплоенерго» запевнили: «Ніхто з працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» не ходить по квартирах мешканців і не збирає кошти на повірку лічильників. Просимо мешканців бути обачними і не давати жодних коштів таким особам. При можливості, повідомити правоохоронні органи». 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у ЛМКП «Львівтеплоенерго» звернулись мешканці одного з будинків, який обслуговує дане підприємство і розповіли, що до них прийшли чоловіки, які назвалися працівниками ЛМКП «Львівтеплоенерго», та збирають кошти на ремонт і повірку лічильника теплової енергії». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу