Львівський суд повернув справу Зварича у Вищий адміністративний

14:55 28 листопада 2016 р.

Засуджений за здирництво домагається поновлення на посаді.

Львівський окружний апеляційний суд скерував своїм рішенням справу колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича на розгляд Вищого адміністративного суду України. Відповідне рішення було ухвалене у понеділок, 28 листопада.

Ігор Зварич коментував його так: «Саме цей Львівський окружний апеляційний суд подавав мою справу у Вищий адміністративний суд, а той ухвалу скасував і знову справу передав у цей львівський суд. Тоді цей львівський суд скерував справу у Вищий (адмінсуд. – Ред.), і потім знову був чернігівський суді, і знову львівський. Сьогодні суд знову справу скерував у Вищий адміністративний суд».

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, на «Радіо Свобода», де також нагадали, що Ігоря Зварича заарештували за підозрою у хабарництві у 2009 році. А у вересні 2011 року, згідно з рішенням суду, він бувпозбавлений волі на 10 років. Колишній суддя провів за ґратами сім років і вийшов на волю у січні цього року, завдяки так званому «закону Савченко». Нині Ігор Зварич через суд домагається поновлення на посаді судді і наполягає на компенсації моральної шкоди.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини