Львівський обласний військовий комісаріат попереджає – кошти від його імені збирають шахраї

10:49 2 жовтня 2014 р.


Фото: demotivators.org.ua

Громадян, які стали свідками збору коштів від імені ЛОВК, просять повідомляти представникам міліції або його черговому (номер телефону – (032) 260-26-56).

До Львівського обласного військового комісаріату надійшло повідомлення, що невідомі громадяни без відповідних дозволів збирають кошти у громадському транспорті на допомогу Збройним Силам України. Так, 30 вересня приблизно о 16.30 жінка віком 24-30 років збирала кошти на потреби українського війська від імені Львівського обласного військового комісаріату.

При цьому, у неї був бейджик з назвою військової організації та документ з кутовим штампом та прізвищем військового комісара. Жінку помітили у міському транспорті – на маршруті №41. Вона зайшла біля готелю «Супутник» на вулиці Княгині Ольги та вийшла на перехресті вулиць Стрийської й Наукової.

Відтак Львівський обласний військовий комісаріат попереджає, що він не веде такої діяльності, що жодних розпоряджень щодо збору коштів керівництво військкомату не давало, й що подібні злочинні дії дискредитують роботу, яку ЛОВК проводить з організації допомоги військовим, котрі перебувають у зоні проведення АТО, та руйнують довіру до відповідних волонтерських організацій.

Усіх свідомих громадян, які стали свідками шахрайства зазначеного виду, у Львівському обласному військовому комісаріаті просять повідомляти представників міліції або безпосередньо в ЛОВК. Телефон його чергового – (032) 260-26-56.

Про це повідомили в прес-службі Львівського обласного військового комісаріату.

dailylviv.com

До теми

13:54 19 вересня 2020 р.

У Львові викрили підпільний картярський клуб

У законспірованому гральному закладі відвідувачам, на порушення вимог законодавства, надавали послуги у сфері грального бізнесу – за окрему плату вони одержували доступ до азартних ігор в карти на гроші.

Рубрика: Закон

12:34 19 вересня 2020 р.

Скасована довідка про несудимість для кандидатів на виборах

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує обов'язковість для кандидатів у депутати на місцевих виборах подавати під час реєстрації довідку про наявність чи відсутність судимості.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу