Львівський апеляційний адмінсуд зняв з реєстрації тільки одну з догналітських організацій

20:46 12 листопада 2013 р.

  • 1


Фото: credo-ua.org

Ще десяток їх продовжують працювати під різними назвами.

Львівський апеляційний адміністративний суд 29 жовтня 2013 року виніс постанову про скасування запису про реєстрацію громадської організації «Об’єднання віруючих Української Правовірної Греко-Католицької Церкви». Це підтвердила речник Львівського апеляційного адміністративного суду Ольга Давид. З її слів, постанова набирає законної сили з моменту її проголошення, але може бути оскаржена в касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги упродовж 20 днів з дня набрання нею законної сили.

Цим рішенням Львівський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Львівського окружного адміністративного суду від 6 червня 2013 року і задовольнив позовні вимоги Патріаршої курії УГКЦ.

Зважаючи на відмови у державній реєстрації, догналіти свого часу у масовому порядку стали створювати підконтрольні громадські організації та об’єднання.

Як повідомляла РІСУ з посиланням на Католицький оглядач, останнім часом належність до догналівської секти виявили такі організації:

• “Об’єднання віруючих української правовірної греко-католицької церкви”,

• “Сім’я під Покровом Богородиці”,

• „Молодь за здорове життя”,

• „Голос Господній”,

• Комітет зі збереження християнської спадщини “Покрови Богородиці”,

• “Союз християнських матерів Львівської області (“Союз християнських матерів України”),

• Зборівська районна громадська організація - Товариство зі збереження християнської спадщини “Аве Марія”,

• Золочівська районна громадська організація “Батьки України”.

У Кругові (Золочівщина) утримують реабілітаційний центр „Тавор” –  там “лікують” від узалежнень.

З догналітами відкрито співпрацюють протестантські утворення: «Любов проти гомосексуалізму» і «Посольство Боже» Сандея Аделаджі.

Окрім цього, догналіти створи клон «Руху чистих сердець», а також декларують себе католиками-харизматами. Про це повідомила релігійно-інформаційна служба України.  

dailylviv.com

Коментарі(1)

Гість

23:12 12 листопада 2013 р.

Відповісти

Не зрозуміла позиція міграційноі служби Львівщині та іі очільника п.Скиби в частині виконання судового рішення щодо депортаціі Догнала на Батьківщину в Чехію.Можливо мііграційна служба надала Догналу особливий статус перебування в Украіні,тоді прохання озвучити за які заслуги.

До теми

12:00 15 лютого 2020 р.

На Львівщині розшукують винуватця загибелі жінки

Невідомий наразі водій збив 14 лютого о 19.35 на автодорозі «Львів-Ужгород» у селі Бачина на Старосамбірщині на пішохода – 78-річну місцеву жительку, яка від отриманих травм померла на місці події.

Рубрика: Закон