Львівською митницею виявлено й припинено торік 3179 порушень, – ДФС

21:12 4 лютого 2016 р.


Фото: dr.ck.ua

Найбільш поширеним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи залишаються тютюнові вироби.

«У 2015 році підрозділами Львівської митниці ДФС виявлено й припинено 3179 порушень митних правил», – повідомили сьогодні, 4 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласного управління ДФС, де також поінформували:

«Вартість предметів правопорушень становить 82,8 млн. гривень. Кількість справ про порушення митних правил в порівнянні з минулим роком збільшилась на 13,4%. Вартість предметів правопорушень збільшилась в 2,5 рази (за аналогічний період минулого року заведено 2804 справи про ПМП вартістю 32,3 млн. гривень). Кількість справ, за якими, на даний час, встановлюється вартість, – 91.

Характерними видами порушень митного законодавства впродовж звітного періоду були: на виїзд з України – переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу; на в’їзд в Україну – порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, недекларування товарів та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу.

У звітному періоді структура предметів правопорушень, вилучених у справах про порушення митних правил (співвідношення до загальної кількості випадків вилучених предметів правопорушення) наступна: продовольчі товари – 32,5%; тютюнові вироби – 18,5%; промислові товари – 38,3%; дорогоцінне каміння й метали – 2%; зброя – 5,7%; транспортні засоби – 2,1%; валюта – 0,9%.

Характерним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи залишаються тютюнові вироби. Впродовж 2015 року було виявлено 287 спроб незаконного переміщення через митний кордон України тютюнових виробів, вилучено 174 289 пачок сигарет (у 2014 році виявлено 295 спроб незаконного переміщення, вилучено 270 703 пачки сигарет). Традиційними місцями приховування сигарет залишаються конструктивні порожнини транспортних засобів, пустотілі порожнини коліс автомобіля, спеціально виготовлені тайники.

Впродовж січня – грудня 2015 року припинено незаконне ввезення на митну територію України продуктів харчування, сільгосппродукції та товарів промислової групи на суму понад 74,3 млн. гривень

Здебільшого порушниками митних правил виступали фізичні особи. Стосовно посадових осіб підприємств у січні-грудні 2015 року зафіксовано 92 митних правопорушення на загальну суму 28,3 млн. гривень

Також слід зазначити, що станом на 31 грудня 2015 року запроваджено 89 справ про порушення митних правил, у яких предметом правопорушення були – зброя, частини до зброї, боєприпаси, спеціальні засоби захисту. Вилучено: чотири оптичних приборів; 59 ножі в піхвах; 22 частини військової нарізної вогнепальної стрілецької зброї; п’ять арбалетів; один кинджал; 297 частини до зброї; 12 пристроїв для відстрілу патронів, один багнет-тисак, п’ять мисливських ножів, три луки, два газові балончики; вісім ножів-багнетів, 18 пневматичних гвинтівок, 22 набої, один пістолет пневматичний зі 400 набоями.

Також, за результатами проведених заходів у 2015 році митницею виявлено 122 діяння, які містили ознаки злочину, про що було повідомлено відповідні правоохоронні органи (у 2014 році таких повідомлень було 80)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу